Proč někteří lidé dokáží bez problému zhubnout?

Proč se druzí lidé s hubnutím trápí a výsledky stále nikde?

V čem je háček?

Za poslední 3 roky jsem pomohla tisíci ženám dosáhnout své vysněné postavy a téměř všechny řešily stejný problém. Problém, jak jednoduše a trvale zhubnout.

Ještě před tím, než jsem přišla na trh s řešením, vyzkoušela různé diety a hubnoucí kůry. Pořád dokola. Neúspěchů větších či menších bylo hodně.

Dnes, když mám svou vysněnou postavu, vidím stejné chyby u žen, co se snaží hubnout a denně mi píšou: Míšo, máte nádhernou postavu, jak jste to dokázala?

Stejné chyby, které jsem já také dělala, ale které jsou klíčové pro úspěch v hubnutí. Opakují se stále dokola, a přitom je to tak jednoduché. A proto se ptám. 

Vážně si tím musí každý projít? Dělat stejné chyby, které už udělal někdo před ním? Jít metodou pokus-omyl?

A nebo existuje cesta, jak se všem chybám vyhnout a zhubnout jednou pro vždy?

 • Co kdybychom znali 1 HLAVNÍ DOVEDNOST, která stovkám žen pomohla zhubnout?
 • Co kdybych Vám dala svou osobní zkušenost, jak můžete od začátku úspěšně hubnout?
 • Může to být způsob, jak proces hubnutí zvládnout mnohem rychleji?

Jsem přesvědčená, že ano!

Jsem mladá, zdravá a můžu mít pevné štíhlé tělo a udělat něco pro sebe, a hlavně se cítit líp!

Můj děda by mou figuru taktně zhodnotil termínem „macanda“.

Ze snímků z pláže na mě koukala holka krev a mlíko, který kila navíc současně přidávaly i roky, celulitida končila zhruba za krkem, obří prsa dotvářela mohutný dojem a boky evokovaly prototyp maminy, která na sebe s dvěma dětmi nemá čas, špatně ji a kyne. Což bylo v mém případě docela hloupé, protože jsem svoji rozkydlou postavu, tehdy jako bezdětná, nemohla na ty sviště svést.

ŘEKLA JSEM SI A DOST!

Moc dobře si pamatuji, jak jsem vůbec netušila, odkud začít, tak jsem to zkusila sportem. Najala jsem si osobní trenérku a začala pravidelně 3x týdně docházet do fitka na kruhový trénink završený 45minutovým kardiem. Tak to šlo půl roku. Svaly sice rostly, ale centimetry neubývaly a váha se nehýbala.

Na doporučení mé trenérky, jsem se rozhodla vyhledat výživovou poradkyni, která mi sestavila jídelníček na míru (na Míšu). Dostala jsem rozpis surovin s pokyny jídla 5-6x denně.

S chutí do toho a půl je hotovo. Vrhla jsem se na další cestu. OPĚT ZKLAMÁNÍ. Dvouměsíčním testováním jsem došla k závěru, že mi opravdu nevyhovuje jíst tolikrát denně. Oni konzumování příloh – ikdyž se jednalo o jáhly, pohanku, quinou, neloupanou rýži apod. o hmotnosti cca 70 gramů na porci.

Věnovala jsem spoustu času a peněz a výsledky opět žádné. Jen zklamání.

Začala jsem tedy hledat, co by mi pomohlo a jakým směrem se vydat. Tehdy mne velmi oslovila knížka, kterou považuji za přelomovou v mém vnímání jídla a přeměny postavy. Celou jsem ji přelouskala, udělala si poznámky, začala dál pátrat po informacích a SVĚTE DIV SE, váha šla dolů a já se cítila plná energie a moje tělo začalo reagovat přesně takovým způsobem, jak jsem si ve skrytu duše vroucně přála – štíhlit a odkrývat svaly.

První 4 měsíce jsem složení a pitný režim dodržovala opravdu striktně. Pokud chce člověk dosáhnout opravdu skvělého výsledky, doporučuji to všemi deseti. Moje postava prošla markantní transformací a opravdu evidentní změnu jsem zaznamenala už po 3 měsících!

JEDNA DOVEDNOST

" Do problémů vás nedostane to, co nevíte. Horší je to, co víte určitě, ale ve skutečnosti je to jinak" Mark Twain.

Nyní Vám prozradím, jak mi překvapivě jednoduchá dovednost zajistila dechberoucí výsledky na kterých jsme postavily celý systém hubnutí s diářem THBOYB.

Dovednost, kterou ovládá i žák 3.třídy je PSANÍ - v případě našeho systému ZAPISOVÁNÍ

Cílem hubnutí podle THBOYB je naučit každého, aby si ze zapisování udělal rutinu, návyk, který ho dovede do vysněného cíle. Víte kteří naši zákazníci dosáhli neuvěřitelných výsledků a kterým se zhubnout nepodařilo? Ti, co věnovali 10 minut denně zapisování dosáhli ještě větších výsledků, než si na začátku stanovili. Právě proto, že si zapisovali jídlo, pití a pohyb. Ač se to nezdá, je obrovský rozdíl, když vidíte, co jíte, než když si jen snažíte vzpomenout. Tyto záznamy Vám při hunutí pomáhají víc, než si myslíte.

Výzkumy ukazují, že vybudovat si nový návyk trvá 66 dnů. Za necelých 10 týdnů přestáváte disciplinovaně zapisovat, jelikož už jste si tuto dovednost zcela automatizovali.

Čili 66 dnů a 10 minut denně Vás dělí od úspěchu - jakéhokoliv. 

5 HLAVNÍCH PILÍŘŮ SYSTÉMU HUBNUTÍ

 • OVĚŘENÉ POSTUPY
  Michaela Jonášová popisuje detailní postupy jejího životního stylu, ze kterého můžete čerpat inspiraci.
 • PŘÍPRAVA
  Připravíme Vás na překážky. Propady nálad jsou lidské, není důvod se cítit špatně nebo provinile. Zažil to každý a kdo tvrdí že ne, tak to zažívá pořád (česky furt)!
 • PLÁNOVÁNÍ
  Štěstí je výsledkem akce a dobrého plánování. Pomocí online diáře THBOYB budete vědět, co máte dělat.
 • ZAPISOVÁNÍ
  Všichni to umíme, ale kdo z nás to dělá opravdu dobře? Řešení je při tom naprosto jednoduché. V online diáři zjistíte jak zapisovat, aby to skutečně fungovalo.
 • SDÍLENÍ
  Motivuje! A proto vznikla komunita pod hashtagem #theholybibleofyourbody, která se dnes a denně motivuje a podporuje. Pod naším unikátním hashtagem najdete více než 50 000 příspěvků. Časopis Forbes ho značil jako 5 nejsledovanější hashtag na českém instagramu!

Většina těch, kteří chtějí zhubnout NEMAJÍ SYSTÉM, díky kterému by hubnutí šlo bez potíží.

Byla jsem na tom úplně stejně a trvalo mi víc než rok, než jsem si zjistila, co funguje a poskládala informace, postupy a návody do SYSTÉMU HUBNUTÍ, který celý proces velmi usnadňuje.

A tak jsem začala pátrat, studovat, testovat a spojila se s Vendula Zajícovou, která má oblast organizace, efektivity a plánování systémů v malíku.

Přišly jsme na to, že k tomu, abyste zhubli, nestačí jen začít, ale především vydržet u systému, který bude plný relevantních informací, který se individuálně dokáže přizpůsobit každému z nás a který nás zábavnou formou udrží v procesu hubnutí bez větší námahy.

Hubnoucí diář je právě teď v ONLINE VERZI!

Online verzi diáře, jsme se rozhodly vytvořit z toho důvodu, abychom Vám ještě více pomohly dosáhnout svých výsledků. Tato online strategie, vznikla ještě před karanténou, aniž bychom věděly, jak právě tato forma bude lidem nápomocná!

V HUBNOUCÍM ONLINE DIÁŘI odhalíte vše co vím já a co mě i tisícům spokojených klientů pomohlo k docílení vytoužené postavy.

Nečekejte žádné zdlouhavé teorie. Faktem je, že vše, co se naučíte je ověřeno v praxi a přizpůsobeno individualitám jednotlivce.

Hubnoucí ONLINE diář obsahuje:

ONLINE DIÁŘ THBOYB

je soubor všech informací, který je obsažen i v klasickém diáři, ale zároveň je obohacený o bonusová videa, skripta a materiály k opakovanému stažení, návody a informace, které se do klasického diáře nevešly.

TÝDENNÍ JÍDELNÍČEK

detailní rozpis jídelníčku Míši Jonášové, kterým se inspirovalo více než 7 000 kleintů.

NÁKUPNÍ SEZNAMY

jednoduché a přehledné. Připravené tak, abyste nemuseli na nic myslet. Uvnitř najdete také rychlé hubnoucí recepty.

ONLINE KOUČ,

který Vás během 24 týdnů bude upozorňovat a držet Vás na cestě za svou vysněnou postavou. To bylo totiž jediné, co nám v papírovém diáři chybělo a jsme rády, že v online verzi toto můžeme poskytnout.

KE STAŽENÍ

veškeré šablony z diáře THBOYB k opakovanému stažení. Už nikdy nebudete muset kupovat další diář, stačí si vytisknout jen další listy.

BONUSY

 • Video: Cvičme v rytme
  Série domácích cviků od Míši.
 • Video: Jak na dokonalou fotku
  Míša prozradí svoje tajné triky na dokonalou selfie!
 • eBook: The Holy Bible of your Body
  Celá bible připravená k tisku.
 • eBook: 2 zásadní chyby při hubnutí.
  Tak jednoduché a přitom zásadní.

ONLINE VERZE DIÁŘE THBOYB je nyní k zakoupení!

Online verzi hubnoucího diáře si můžete právě teď koupit za cenu 1199 Kč.

Když to shrneme, když si po dobu 24 týdnů odpustíte jednu kávu (v hodnotě 50 Kč) týdně, můžete…

 • vyřešit svůj problém jednou pro vždy,
 • naučit se, jakým způsobem lze jednoduše hubnout,
 • zbavit se odkládání a prokrastinace na své cestě za svým zdravějším, a především štíhlejším JÁ,
 • objevit postupy, které Vám budou vyhovovat a naučí Vás zdravému životnímu stylu,
 • změnit přístup, který máte sami k sobě,
 • v neposlední řadě konečně zhubnout.

Rozhodnutí je jen na Vás. 

Ještě dnes se vydejte na cestu za svým zdravějšíma  především štíhlejším JÁ za zavádějící cenu 1199 Kč.

Přečtěte si příběhy našich klientů

ERIKA

Vítězka 1.řady hubnoucí výzvy THBOYB

Keď som pred polrokom prvýkrát uvidela svoju fotku PRED, moja prvá myšlienka bola : “Toto predsa nemôžeš byť Ty !!!”Pohľad na ňu ma šokoval... Nikdy som sa takto nevidela, teda presnejšie ... nechcela vidieť. Dnes s obrovským dojatím zverejňujem svoju fotku opäť a s radosťou píšem tieto slová: “Toto som ja, Erika, pred 24.týždňami a dnes !!!” Keby ste mi na začiatku povedali, že schudnem takmer 40kg a zmení sa mi život od základov... určite by som vám neverila... Aj ja som mala pochybnosti ako a či vôbec to zvládnem... No s každým jedným kilom, ktoré zišlo dole sa mi vracala chuť do života i zdravé sebavedomie...

@saberisa08

LENKA

Vítězka 2.řady hubnoucí výzvy THBOYB.

24 týdnů s @momenteeczech od @michaela_jonas uběhlo jako nic. Jako nic se ale už rozhodně nezdá těch více jak 26kg nespokojenosti, kterých jsem se zbavila. Až mi z toho jde hlava kolem, když si to představím. Z velikosti 46/48 mám teď džíny 38/40. Ale těch 22cm v pase nezmizelo jen tak. Velký díl na tom má běh, kterému jsem přišla na chuť a hlavně to, že jsem začala rozumně a vyváženě jíst.Největší podíl má ale to, že jsem si konečně začala vážit sama sebe. Díky všem kteří mě podporovali. #theholybobleofyourbody je skvělý pomocník jak mít přehled nad jídlem a pohybem, což je ohromně důležité. A navíc komunita lidí, kteří se na vzájemně v #theholybibleofyourbody podporují je úžasně motivující :-)

@s_lenkou_to_zvladnu

PETRA

Vítězka 3.řady hubnoucí výzvy THBOYB.

Pro diář jsem se rozhodla, když se mi hubnutí po porodu zastavilo a držela se mi kila jako klíště dostala jsem se ze 122kg na 91kg a necítila jsem se vůbec dobře.Objednala jsem si diář a pustila jsem se do boje, první měsíc byla pro mě těžký, kojila jsem (kojim doteď) takže jsem měla neustále chuť na sladké, ale vydržela jsem to a hned po prvním měsíci se dostavily výsledky. Diář mě pomohl shodit 14 kg a 28cm po celém těle, ale to nejdůležitější je,že mě přivedl na správnou cestu ve stravování. Přeji všem kdo si diář pořídil ať se jim daří ať potřebují dát dolů 5nebo 20kg,když je vůle a snaha ,jde to a zvládnete to!

@petpumprlova

LENKA

Vítězka 3.řady hubnoucí výzvy THBOYB.

Nevěřila jsem, že mě nějaký diář dokáže udržet na uzdě, ale stalo se. Samozřejmě diář není samospásný, ale je to neskutečný pomocník, motivace i dozorčí dne, díky němu se mi dostává tolik inspirace, podpory i rad ze zkušeností ostatních.S ním jsem zhubla víc jak 10kg a pokračuju dál!  Strašně moc se těším na chvíli, kdy si konečně budu moct koupit tričko, které se mi líbí a ne to, které mi jako jediné je. Je mi jedno, jestli je číslo mého oblečení 52 nebo 46, chci se ve svém těle cítit dobře!

@hubnu_na_voziku

DENISA

Vítězka 2.řady hubnoucí výzvy THBOYB.

Vždy jsem měla potíže s jídlem, záchvatové přejídán ía nezdravá strava byla pro mě každodenní smutná realita. Deprese a nenávidění se jakbysmet. Až po najetí na zdravou stravu a získání řádu díky diáři od Mišky, se mně a mé rodině změnil život. Najela jsem na low carb stravu a začala pravidelně cvičit a běhat s kočárkem. Začala jsem vymýšlet i své zdravé recepty a získávat informace o cukru a jeho vlivu na naše zdraví. Díky zdravé stravě se zlepšilo zdraví i mého syna, který trpěl na velmi silné neurologicke záchvaty. Díky Mišky výzvě jsem našla v sobě něco, co tam bylo několik let ukryté. Větší sebevědomí, ztracená kila a obnovené zdraví... To vše jsem díky výzvě získala a budu vděčná do konce života.

@pure_love_smb

KAČKA

Vítězka 2.řady hubnoucí výzvy THBOYB.

Výzva mi ZMĚNILA život, takhle bych asi začala. S novou cestou jsem začala půl roku po narození mé dcery, tehdy jsem měla 65 kilo sádla, rosolu, depky z vlastního těla a špatnou náladu. Po zapojení do výzvy jsem zatla zuby a šla do toho na 100% přesně podle diáře. Výsledek už vidíte (-13kg). Vidíte sebevědomou matku 14měsíční dcery, která si na sebe našla čas a rozhodla se bojovat. Jsem teď neskutečně šťastnej člověk a to jak po stránce fyzické tak hlavně po té psychické. Kdo mě zná, tak ví, že zastávám názor “vše začíná v hlavě”. Já si to nastavila tím správným směrem. Výzva sice končí, ale jedu dál. Bylo mi ctí stát se součástí týmu. Poznat nové lidi a hlavně ty super bojovníky, kteří to mají hozený stejně jako já. Díky zakladatelkám a followers za podporu. Byla to neskutečná zkušenost.

@fit_zivot_s_bell_

SIMONA

Vítězka 3.řady hubnoucí výzvy THBOYB.

V září 2018 jsme spolu s ostatními začali hubnout s @michaela_jonas a @momenteeczech. Byl to můj druhý start s diářem. Poprvé jsem začala v dubnu 2018. Stanovila jsem si nereálné cíle a chtěla jsem za 14 dní mít dole 10 kg, ale to bohužel nejde, když jsem je postupně nabírala několik let. Jelikož se mi nedařilo, byla jsem bez motivace a nevydržela jsem ani dva měsíce. V září 2018 startovala třetí výzva a já se hned zapojila. Můj cíl byl nejen změnit stravování a postavu, ale také vyhrát, abych se potkala s Míšou Jonášovou. Přestala jsem každý den lozit na váhu a řekla jsem si, když nic jiného, tak budu jíst zdravě. A ono to pomohlo. S holkama #theholybibleofyourbody jsme se ve výzvě celou dobu podporovaly a to mi také hodně pomáhalo.

@so.face

Pod hashtagam #theholybibleofyourbody najdete na instagramu více než 50 000 příspěvků!

NAPSALI O NÁS

JAK ONLINE DIÁŘ FUNGUJE?

 • 1
  Po zakoupení diáře THBOYB Vám přijdou informace a instrukce k přístupovým údajům do online verze diáře.
 • 2
  Online verze diáře obsahuje soubory na vytištění, videa, recepty, jidelníček podle Míši a spoustu bonusových materiálů.
 • 3
  Přihlášení i orientace je velmi jednoduchá a zvládne to každý.
 • 4
  Online verzi diáře máte k dispozici “už na furt” a tím pádem si můžete neustále tisknout nové a nové náplně do diáře, a nemusíte již nic dokupovat.

ONLINE DIÁŘ OBSAHUJE:

 • Online diář.
 • 6 lekcí o systému mého stravování.
 • Můj unikátní týdenní jídelníček, se kterým jsem sama zhubla.
 • Nákupní seznam na týden.
 • Jednoduché a chutné recepty

Dále také ONLINE KOUČE:

 • Který Vás, po dobu 24 týdnů ,bude doprovázet na cestě za svou vysněnou postavou.
 • Bude vám vše připomínat, zapisování jídla, vážení, důležité informace.

Ke stažení budeme mít už navždy a zcela ZDARMA ŠABLONY Z DIÁŘE THBOYB a můžete si jej opakovaně tisknout:

 • Šablona: Měsíční kalendář.
 • Šablona: Přehled pokroku na zaznamenávání Vašich cílů a fotek PŘED A PO.
 • Šablona: Týdenní přehled jídelníčku, která obsahuje prostor na zapisování snídaní, obědů, večeří a svačinek, prostor na zaznamenávání spánku, pohybové aktivity a hlídání pitného režimu.
 • Šablona: Nákupní seznam.
 • Šablona: recepty na vytvoření si své kuchařky.
 • Šablona: Habit tracker na vytvoření si pozitivních návyků k hubnutí.
 • Šablona: Poznámky.

BONUSY A DÁRKY

 • Video: Cvičme v rytme
  Série domácích cviků od Míši.
 • Video: Jak na dokonalou fotku
  Míša prozradí svoje tajné triky na dokonalou selfie!
 • eBook: 2 zásadní chyby při hubnutí.
  Tak jednoduché a přitom zásadní.
 • eBook: The Holy Bible of your Body
  Celá bible připravená k tisku.

Objevte svou vnitřní sílu a správný životní styl!

Můj hlavní cíl spočívá v inspirování, motivování a pomoci ženám, které si přejí změnit životní styl. Díky tomu, že jsem sama před lety prošla vnitřní i vnější transformací, pochopila jídlo, srovnala si psychiku a přestala držet nesmyslné diety, končící jojo efektem, jsem vytvořila hubnoucí projekty, které usnadňují cestu za zdravějším a v neposlední řadě štíhlejším JÁ. 

Kdy můžu začít používat online diář?

Jakmile obdržíme platbu, přijdou Vám na email přihlašovací údaje do členské sekce, kde najdete veškerý obsah.

Je to časově omezené nebo budu mít už přístupy stále?

Přístupy jsou Vaše a můžete se k obsahu opakovaně vracet.

Je online diář interaktivní?

Není, veškeré materiály si stáhnete k sobě do počítače a buď vyplňujete elektronicky nebo si vše vytisknete a zapisujete. Tuto varinatu jsme volily z důvodu cenové dostupnosti. Interaktivní diář by byl podstatně dražší a nám jde především o to, aby si každý mohl diář dovolit a začít hubnout.

Můžu se zapojit do VÝZVY 2020?

Ano, veškeré informace o Výzvě budou zveřejněny v členské sekci.

Co když budu mít málo času se tomu věnovat?

To my neovlivňíme, ale pozitivní je, že celý obsah je jednou pro vždy Váš a můžete se k němu vrátit kdykoliv se Vám to bude hodit.

Co když budu mít nějaké dotazy?

veškeré dotazy směřujte na instagramový účet @thboyb, kde v8m vše zodpovíme nebo dotaz položte přes kontaktní formulář uvnitř členské sekce.

Lze platit bankovním převodem?

Ano, při vyplňpvání objednávky můžete využít celou škálu platebních metod, které jsou na trhu k dispozici.

KDY ZAČNETE, KDYŽ NE DNES?

Komunita #theholybibleofyourbody vás podpoří na cestě za svým zdravějším, a především štíhlejším JÁ.

Nebuďte už na to sami! V online diáři naleznet veškeré mé know-how, které budete na cestě za svou vizí potřebovat, a také novou „hubnoucí rodinu“.

FITNESS DIÁŘ THBOYB - BY @MICHAELA_JONAS

Vydaly jsme hubnoucí diář/průvodce zdravým životním stylem se kterým zhublo již tisíce žen.

Od roku 2016 se prodalo více než 7 000 ks diářů s názvem The holy Bible of your body a vznikla UNIKÁTNÍ komunita na instagramu, kde pod #theholybibleofyourbody můžete najít více než 49 000 příspěvků žen, které se rozhodly připojit do našeho motivačního projektu VÝZVA, který startuje 1x ročně a při němž se ženy neustále podporují na nové cestě za svým štíhlejším já.

Každý, kdo se zapojí do naší komunity dostane podprou a ujištění, že v tom není sám a že stejné problémy řeší i ostatní.